Gdzie dostaniesz najlepszy kredyt dla studenta?

Gdzie dostaniesz najlepszy kredyt dla studenta?

O kredyt studencki może ubiegać się każdy student W czasie kilkunastu lat funkcjonowania kredytów studenckich skorzystało z nich już ponad 300 tysięcy osób w całym kraju. Dzisiaj kredyt dla studenta można otrzymać tylko w niektórych bankach, które podpisały stosowną umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który oferuje pieniądze dla studentów z Funduszu Pożyczek i Kredytów Studenckich. Nie każdy bank posiada taką umowę, aktualnie można otrzymać kredyt dla studenta w aktualnie czterech różnych bankach, przy tym również nieznacznie różnią się one warunkami oferty.

Gdzie po kredyt dla studenta?

Wniosek kredytowy o kredyt dla studenta w terminie od 1 października do 15 listopada każdego roku wraz z kompletem potrzebnych dokumentów można składać w następujących bankach: PKO Bank Polski S.A, Bank PEKAO S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości S.A, SGB-Bank S.A.

Różnice kosztowe są nieznaczne

Kredyty dla studentów są udzielane na podstawie specjalnej ustawy, nie mogą zatem być pod tym względem bardzo zróżnicowane, ponieważ banki z góry mają narzucone określone stawki i opłaty, które mogą pobierać do studentów.
Oprocentowanie jest symboliczne za kredyt dla studenta, obecnie wynosi ono w każdym z banków 2,38%, więc w porównaniu z innymi kredytami dostępnymi na rynku to naprawdę symboliczna kwota. Także banki nie pobierają prowizji za udzielenie kredytu, za rozpatrzenie wniosków. Jedynym kosztem związanym z podjęciem kredytu jest opłacanie maksymalnie 1% transzy (która wynosi obecnie 600 złotych, więc 1% wynosi 6 złotych) za przelanie comiesięcznie transzy na konto studenta. Opłata ta może być również zerowa, więc warto dokonać porównania różnych ofert w przedstawionych wyżej bankach.

Dzięki temu będzie można dowiedzieć się, gdzie otrzyma się kusząco niskie opłaty oraz będzie można również liczyć na inne dodatki – tańsze ubezpieczenie, brak opłat za dokonanie nadpłat, możliwość karencji w spłacie kredytu i odsetek. Wszelkie dane znajdują się na stronach internetowych, również można skorzystać z usług doradców kredytowych, którzy będą mogli obliczyć, gdzie warto iść po najkorzystniejszy kredyt dla studenta. Warto zatem porównywać oferty!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Podobne artykuły
Первостепенный документ, подтверждающий право сооружать по квалификации – диплом об...
Mobile app promotion Cellular advertisement agency Smaato increases Buck31m from...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CommentLuv badge