Pożyczka przez internet – wszystko, co warto wiedzieć

Pożyczka przez internet – wszystko, co warto wiedzieć

Zaciągnięcie pożyczki internetowej jest wyjątkowo proste. Teraz z tej opcji korzysta coraz więcej Polaków, który doceniają komfort i po wsparcie finansowe nie chcą specjalnie wybierać się do placówki bankowej czy pozabankowej. Pieniądze na swoim koncie można mieć już po kilkunastu minutach!

Gdzie po pożyczkę przez internet?

Teraz pożyczki internetowe można uzyskać zarówno w instytucjach bankowych, jak i w parabankach (więcej pod adresem http://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyczka_got%C3%B3wkowa). W pierwszym przypadku są one skierowane głównie do tych osób, które mają już własne rachunki rozliczeniowe w konkretnych bankach, w drugim może otrzymać je z kolei praktycznie każdy spełniający minimalne wymagania.

Osoby mające własne konta bankowe, na które regularnie spływa wypłata lub inne świadczenia, mogą sprawdzić, czy ich bank oferuje pożyczki przez internet. Wszystkie formalności załatwia się wtedy za pośrednictwem serwisu transakcyjnego lub telefonicznego.

W przypadku, gdy pożyczka bankowa a takiej formie nie jest dostępna, można sprawdzić oferty pozabankowe. To obecnie kilkadziesiąt różnych firm, które skupiają się na udzielaniu chwilówek online. Na portalach finansowych można sprawdzić ich rankingi, aby dowiedzieć się, w których warunki są najbardziej atrakcyjne.

Kwota pożyczki

O wiele wyższą sumę mogą uzyskać osoby zaciągające pożyczkę w banku przez internet. Suma obliczana jest na podstawie wpływów na rachunek oraz historii jego prowadzenia i może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dla pożyczek pozabankowych, głównie chwilówek, to już niższe sumy. Na początek można uzyskać maksymalnie do 1500 złotych, potem kwota ta podwyższa się do około 2500 złotych dla stałych klientów.

Okres pożyczki

Internetowe pożyczki bankowe pozwalają na zawarcie umowy nawet na kilka lat. Chwilówki pozabankowe głównie dają 14-30 dni, ewentualnie 60 dni lub możliwość odpłatnego przedłużenia okres spłaty.

Warunki udzielenia pożyczki

Pod kątem bardziej przystępnych warunków pożyczek zdecydowanie wygrywają te pozabankowe. W ich przypadku wystarczy w najbardziej liberalnej opcji tylko dowód osobisty, konto w polskim banku oraz telefon komórkowy (do weryfikacji). W przypadku pożyczek bankowych trzeba mieć zdolność kredytową.

Zatem pożyczki internetowe to wygodna propozycja dla osób, które chcą uzyskać szybkie wsparcie finansowe. Alternatywą dla nich pod kątem komfortu jest tylko pożyczka gotówkowa w domu klienta. Już teraz można zapoznać się z dostępnymi ofertami online i złożyć wniosek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Podobne artykuły
Первостепенный документ, подтверждающий право сооружать по квалификации – диплом об...
Mobile app promotion Cellular advertisement agency Smaato increases Buck31m from...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...

2 komentarze

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CommentLuv badge