Opłaty i prowizje za pożyczki dla studentów

Opłaty i prowizje za pożyczki dla studentów

Zaciągając pożyczkę studencką, nie trzeba obawiać się wysokich opłat, ponieważ są to oferty preferencyjne, w których część kosztów pokrywa budżet państwa. To sprawia, że pożyczki dla studentów są bardzo dobrym pomysłem na dofinansowanie studiów, gdy nie posiada się wystarczającej do tego ilości pieniędzy. Otrzymanie pożyczki dla studentów nie jest skomplikowane, może ubiegać się o nią każdy student.

Warunki pożyczek dla studentów wszędzie podobne

Warunki kredytowania są dość podobne we wszystkich bankach udzielających pożyczek studenckich. To banki PKO Bank Polski S.A, Bank PEKAO S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości S.A, SGB-Bank S.A. Wynika to z faktu, że są one związane przepisami prawnymi ustawy o kredycie studenckim. Pod kątem oprocentowania pożyczki dla studentów są najkorzystniejszą ofertą na rynku wśród dostępnych kredytów. Oprocentowanie w jego przypadku obliczane jest według zmiennej stopy procentowej, która nie może przekroczyć połowy stopy redyskontowej NBP. RRSO w banku PKO BP dla kredytów studenckich na dzień 10.05.2012 r. wyniosło 1,39%, ale po szczegóły warto już zaglądać to tabel opłat i prowizji banków, ponieważ każdego roku ich wysokości są inne.
Do tego naturalnie dochodzą jeszcze inne opłaty, chociaż banki nie pobierają prowizji za uruchomienie kredytu, rozpatrzenie wniosku. Jedynym kosztem jest tutaj na początku procent pobierany za przelew transzy kredytu na wskazane konto. Najwyższe prowizje za to pobiera bank PKO S.A. – to 1% miesięcznej transzy. Najtańsze pożyczki dla studentów są w banku Pekao S.A., który nie nalicza żadnych prowizji.

Szczegółowe informacje o pożyczkach dla studentów znajdziesz online, lub u doradców kredytowych

Warto zawsze poszukiwać dla siebie najkorzystniejszych ofert bankowych, ponieważ chociaż koszty wysokie nie są, to jednak zawsze można nieco zaoszczędzić, na przykład na wspomnianej wcześniej opłacie za przelew transzy. Najlepiej sprawdzić szczegóły na temat pożyczki dla studentów online. W sieci banki udostępniają swoje tabele prowizji i opłat za pożyczki dla studentów, można też dowiedzieć się o dokumentach potrzebnych do rozpatrzenia wniosku. Również pomocą może być skorzystanie z usługi doradców kredytowych, gdzie za darmo będzie można dowiedzieć się, gdzie warto złożyć wniosek o pożyczkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Podobne artykuły
Первостепенный документ, подтверждающий право сооружать по квалификации – диплом об...
Mobile app promotion Cellular advertisement agency Smaato increases Buck31m from...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...
Write essay in Australia Vital criteria in do my essay...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CommentLuv badge